Pospaudiminiai darbai

Pagal Jūsų pageidavimus lankstome, kerpame, sukuriame reikalingą formą ir pasirūpiname reikiamomis apsaugos priemonėmis nesvarbu, ar tai būtų vienas bukletas, ar visas žurnalų tiražas.

Darbai po spausdinimo

Pjovimas: Popieriaus lapų ir jo gaminių pjovimas specializuota įranga į pageidaujamus formatus.

Bigavimas: Lenkimo linijos suformavimas storo ir standaus popieriaus lape (kad sulanksčius popieriaus lapą, per lenkimą jis nelūžtų).

Perforavimas: Popieriaus lape suformuojama linija, kuri skirta tam, kad vartotojas galėtų atplėšti dalį lapo.

Kirtimas: Popieriaus lapo iškirtimas pagal norimą formą.

Numeravimas: Kai kiekvienas gaminys iš tiražo atspausdinamas su skirtingu numeriu.

Lankstymas: Popieriaus lapo sulankstymas į galutinį gaminį ar ruošinius tolimesnei gamybai. Naudojama lankstinukų gamyboje bei brošiūrų gamybos procesuose.

Siuvimas: Katalogų ir knygų vidinių lapų susiuvimas prieš viršelio priklijavimą.

 • Suteikia leidiniui ilgaamžiškumo.
 • Leidinys atsiverčia geriau nei klijuotas leidinys be siuvimo technologijos.
 • Yra galimybė pasirinkti siūlų spalvą, kuri suteikia leidiniui subtilumo iš dizaino pusės.

Klijavimas: Katalogų ir knygų vidinių lapų priklijavimas prie viršelio.

Segimas: Nedidelės apimties katalogų, brošiūrų lapų susegimas dviem metalinėmis kabėmis. Turima įranga leidžia:

 • Segti dviem paprastomis kabėmis.
 • Segti dviem kilpinėmis kabėmis, kad leidinį vartotojas galėtų įsegti į segtuvą.

Spiralinis įrišimas: Lapų susegimas metaline spirale. Labai patogus įrišimo būdas leidiniams, kai leidinys turi turėti didelį atverčiamumą arba kai leidinio viduje turi būti galimybė rašyti. Su šiuo įrišimu gaminame katalogus, blonknotus, užrašų knygutes, sieninius kalendorius.

Kniedijimas arba įrišimas varštais: Šį lapų surišimo būdą mėgsta restoranai, gamindami meniu.

Skyliavimas: Skylės formavimas popieriaus gaminyje, naudojamas blankų gamyboje, kurie segami į segtuvą, gaminiams kurie kabinami prie sienos, etiketėse, skylė formuojama prieš kniedijimo ar varštų įrišimo procesą.

Kampų apvalinimas: Naudojamas popierinių etikečių, kišeninių kalendoriukų gamyboje, nedidelės apimties katalogų gamyboje. Užapvalinti kampai suteikia leidiniui subtilumo ir solidumo.

Parinkimas: Popieriaus lapų parinkimas numatyta tvarka. Ši technologija dažniausiai naudojama knygų, katalogų ir įvairių kitų leidinių gamybos procesuose.

Laminavimas: Popieriaus lapo padengimas plėvele. Laminuoti leidinio viršeliai gaminiui suteikia ilgaamžiškumo, subtilumo ir solidumo. Gamyboje naudojame:

 • Blizgią plėvelę.
 • Matinę plėvelę.
 • Atsparią įbrėžimams matinę plėvelę. Šia plėvele rekomenduojama dengti leidinio viršelius, kai jų spauda yra foninė. Plėvelė apsaugo leidinio viršelį nuo susibraižymo.
 • „Soft touch” plėvelę. Šia plėvele laminuota popierių liečiant jaučiamas malonus, švelnus ir minkštas pojūtis.

UV lakavimas: Technologija, kai dalis atspausdinto lapo objektų arba visas lapas yra padengiamas laku, kuris skirtas pagyvinti ar paryškinti norimus spaudos objektus. Gamyboje naudojame:

 • Blizgų laką
 • Matinį laką
 • Laką su gliteriu. Tai smulkios, blizgios detalės, dažniausiai aukso arba sidabro spalvos, kurios yra įmaišomos į laką. Taip išgaunamas blizgučio efektas.

Nutrinamas sluoksnis: Technologija, kai ant atspausdinto gaminio unikalios ar personalizuotos informacijos yra uždedamas sluoksnis, kurį vartotojas gali lengvai nutrinti. Dažniausiai naudojama loterijos bilietų gamyboje.

Folijavimas: Grafinio objekto, logotipo ar teksto užspaudimas ant popieriaus, odos ar plastiko paviršiaus metalizuota folija. Folijavimas gaminiams suteikia prabangos ir išskirtinumo pojūtį. Dažniausiai naudojama leidinių viršeliams, atvirukams, kuponams, kvietimams, vizitinėms kortelėms. Folijos yra skirstomos pagal keletą parametrų:

 • Blizganti arba matinė.
 • Aukso ir sidabro spalvos.
 • Įvairių spalvų.
 • Holograminės folijos.

Kongrevas ir įspaudas: Grafinio objekto, logotipo ar teksto iškėlimas arba įspaudimas popieriaus plokštumoje. Ši technologija suteikia gaminiui prabangos ir išskirtinumo pojūtį. Dažniausiai naudojama leidinių viršeliams, atvirukams, kuponams, kvietimams, vizitinėms kortelėms.

Registrų kirtimas: Kai pagal specialią formą leidinio vidiniuose puslapiuose iškertamos formos padedančios vartotojui patogiai atrasti norimą informaciją leidinyje. Gamyboje naudojame dviejų tipų registrų formas:

 • Stačiakampiai registrai.
 • Pusapvaliai (nykštiniai) registrai.

Pakuočių klijavimas: Procesas naudojamas pakuočių gamyboje. Gamyboje naudojame vieno taško klijavimo įrangą, leidžiančią per trumpą laiką suklijuoti labai didelius kiekius pakuočių.

Rankiniai darbai: Rankiniams darbams esame subūrę specialistų komandą. Tai leidžia mums profesionaliai ir greitai pagaminti Jums gaminius, kurių gamybos procese reikalingas rankinis darbas (priklijuoti, parinkti, įdėti, perlenkti, sukonstruoti, paskirstyti, patikrinti, supakuoti ir t.t.).