Istorija

Rinkoje esame toli gražu ne naujokai. Mūsų įmonė savo veiklą pradėjo dar 1997 m. UAB „Skaitmeninis ofsetas“ vardu. Tuomet vieninteliai Baltijos šalyse dirbome su skaitmeninės spaudos įranga „Indigo E-Print 1000+“ ir mūsų negąsdino nei mažos patalpos, nei riboti komandos ištekliai. Tačiau supratę, jog mūsų darbas teikia mums malonumą, sparčiai augome ir jau po kelių metų žengėme plačius žingsnius į poligrafijos pasaulį.

Taigi, pateikėme projektą spaustuvės perkėlimui ir modernizavimui Europos Sąjungos paramai gauti. O tai lėmė, kad 2006 m. Birželio 21 dieną pasirašėme sutartis su Ūkio ministerija ir Lietuvos verslo paramos agentūra. Per 22 mėnesius įgyvendinome projektą, kurio metu įsigijome dvi profesionalias ofsetinės spaudos mašinas, CTP (spaudos plokščių gamybos įrangą) bei visą pospaudiminę įrangą.

2008 metais gegužės 5 dieną tapome spaustuve „Indigo Print“, persikėlėme į naujas patalpas ir pradėjome dirbti ofsetinės spaudos srityje – žengėme dar vieną tvirtą ir platų žingsnį, kuris atvedė į stebinantį poligrafijos pasaulį.

Kas mes esame?

„Indigo Print“ – tai šiuolaikiška ir energinga profesionalių specialistų komanda. Savo patirtyje esame sukaupę dvi dešimtis metų darbo, tad save galime drąsiai vadinti spaudos senbuviais. Nuolat atnaujiname savo technikos arsenalą ir plečiame savo paslaugų spektrą, siekdami pateisinti net išrankiausių klientų lūkesčius. Rinkos draugų ir konkurentų esame vertinami už didelę patirtį poligrafijoje ir gebėjimą realybe paversti net sudėtingiausius klientų užsakymus.

Kodėl mes dirbame?

Suprasdami, jog turime ilgametę įvairiapusišką patirtį dirbame tik su profesionalia įranga tam, kad rinkai pasiūlytume tik aukščiausios vertės spaudos gaminius. Stengiamės nuolat tobulėti ir atsinaujinti. Suprasdami spaudos technologijas, visada išklausome, patariame ir padedame priimti teisingus sprendimus klientams kuriant dizainą, pasirenkant spaudos gaminių konstrukcijas ir medžiagas.

Kuo mes norime būti?

Kasdien savo darbe siekiame aukščiausių rezultatų tam, kad kiekvienam užsakovui taptume patikimu partneriu, visuomet pasiruošusiu padėti. Žinome, jog pasitikėjimas ir ilgalaikis bendradarbiavimas – raktas į sėkmingus projektus ir aukščiausios kokybės rezultatus.