Etiketės ir lipdukai

Lipdukai ir etiketės – tai itin svarbios produkto rinkodaros sudedamosios dalys. Būtent šie elementai padeda identifikuoti prekę, pritraukti potencialaus kliento dėmesį bei jį informuoti apie teigiamai Jūsų prekės ar paslaugos savybes.

Tinkama etiketė – vienas svarbiausių rinkodaros veiksnių, skatinančių vartotoją pirkti. Būtent ryški, įdomi, įsimenanti etiketė gali tapti lemiamu veiksniu, verčiančiu vartotoją įsigyti būtent Jūsų, o ne alterntyvų produktą. Net produktai, kurių populiarinimui skiriami milžiniški rinkodariniai biudžetai gali likti nepastebėti, jeigu jų lipni etiketė yra niekam tikusi. Tinkama etiketė skatina Jūsų prekės ženklo atpažinimą ir pripažinimą. Spalvos, dizainas, kokybiškas etiketės ar lipduko popierus – tai svarbiausi kokybės bruožai.

Dizainas

Etiketės ar lipduko dizaino kūrimas – tai itin kūrybiškas procesas, kurio negalima įstatyti į jokius rėmus. Tačiau kodėl vienos etiketės tiesiog traukte traukia klientus, kol kitomis paženklintos prekės tiesiog dulka prekių lentynose? Patyrę rinkodarininkai ir dizaineriai išskiria šiuos sėkmingos etiketės bruožus. Nenorite į etiketės dizaino subtilybes gilintis patys? Kreipkitės į mūsų specialistus.

Medžiagos

Prieš nuspręsdami, koks bus etiketės dizainas, gerai apgalvokite, kokia visgi ši etiketė bus. Lipnios etiketės, klijuojamos ant butelio ar kitokio stiklinio paviršiaus dizainas turėtų skirtis nuo drabužių etiketės dizaino. Todėl prieš pradėdami maketavimo procesą, gerai apgalvokite, koks medžiagos tipas jums tiks labiausiai.   

Spalva

Be abejo, tai yra pagrindinis dizaino elementas. Renkantis spalvą, turite atsižvelgti į daugelį veiksnių, įskaitant spalvų suvokimo psichologiją. Etiketės dizainas turėtų skirtis nuo pakuotės konstrukcijos; tačiau jie turėtų derėti tarpusavyje. Spalvos perduoda informaciją greičiau nei tekstas, todėl tai ypač svarbu pirkėjo dėmesio kėlimui. Atkreipkite dėmesį, kad prekės ženklo tapatybei turėtų būti taikoma unikali spalvų schema, naudojama visose rinkodaros medžiagose: naudokite tą pačią spalvų paletę etiketėms, brošiūrose, lankstinukose, vizitinėse kortelėse. Taip tam tikros spalvos taps Jūsų prekės ženklo dalimi.

Tam, kad spalvos neišbluktų, labai svarbu, jog etiketė būtų tinkamai apdirbta. Tam savo spaustuvėje jau taikome UV lakavimą. Šio proceso metu,  lapas padengiamas specialiu laku, kuris skirtas pagyvinti ar paryškinti norimus spaudos objektus. Gamyboje naudojame šių tipų UV lakus:

  •       Blizgų laką
  •       Matinį laką
  •       Laką su gliteriu (lakas su blizgučiais).

Plačiau apie mūsų siūlomus pospaudiminius darbus.

Etiketės forma

Neįprasta etiketės forma gali pritraukti daugiau dėmesio. Neįprastos formos etiketėje rekomenduojama naudoti baltą ar šviesų foną. Jei prekės ženklas skirtas reklamuoti skirtingų savybių produktus, itin svarbu pagamintį tokią etiketę, pagal kurią būtų lengvą atskirti tiek patį prekės ženklą, tiek prekės savybes. Mūsų spaustuvė siūlo kirtimo paslaugas, todėl galime pagaminti bet kokios formos etiketes.

Kainos ir terminai

Etikečių bei lipdukų kainos ir terminai skiriasi atsižvelgiant į konstrukciją, spalvingumą, tiražą, apdailą ir kitus aktualius faktorius.

Jei Jums nereikalingas didelis tiražas ir sudėtingesnis etikečių ar lipdukų variantas, tokį užsakymą (atspausdintą skaitmeniniu būdu) galime įvykdyti ir atiduoti tą pačią dieną arba sekančią. Kai pageidaujami tiražai yra didesni, tuomet paprasčiausio tipo etiketes atspausdinti, sukarpyti bei atiduoti užsakovui trunka nuo 2 – 4 darbo dienų.

Visuomet galime pasiūlyti optimalią kainą bei gamybos terminus, todėl kviečiame su mumis susisiekti – tikrai rasime geriausią variantą.

Mūsų siūlomos paslaugos

Kuriame ir spausdiname lipnias ir paprastas etiketes skirtas įpakavimui. Su savo įranga galime atspausdinti ir pagaminti didelius kiekius, įvairių formatų etikečių bei lipdukų, todėl Indigo Print spaustuvėje priimami įvairių dydžių užsakymai.