Vizitinės kortelės

Vizitinė kortelė – tai Jūsų firminio įvaizdžio dalis, kuri vartotojo pasąmonėje daug pasako apie Jūsų statusą, įmonės politiką ir vertybes. Gera vizitinė kortelė tai – etiketo ir standartų laikymasis, paprastas ir subtilus dizainas, storas ir standus popierius.

Kiekvienas verslo susitikimas net ir šiame skaitmeniniame amžiuje dažniausiai prasideda vizitinių kortelių apsikeitimu. Todėl vizitinė kortelė yra labai svarbi pirmojo įspūdžio apie kontrahentą dalis. Kokią vizitinę kortelę įteiksite verslo partneriui? Nuo atsakymo gali priklausyti Jūsų verslo santykių pradžia. Be to, šią kortelę jūsų partneris ar klientas ateityje dar ne kartą apžiūrės, o tai leis priminti jam apie jūsų produktus ar paslaugas.

Gamyba ir spausdinimas

Spaustuvė IndigoPrint siūlo įvairaus tipo, nuo pigiausių iki prestižinių vizitinių kortelių gamybos paslaugas ir pristatymą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose.

Technologijos

IndigoPrint spaustuvėje naudojamos populiariausios ir paklausiausios vizitinių kortelių ir kitų spaudos gaminių technologijos:

  • Ofsetinė spauda. Šią spausdinimo technologiją paprastai renkasi užsakovai su didesnio kiekio poreikiu. Ofsetines vizitines korteles optimalu rinktis kai planuojate užsakyti daugiau nei 4000 vizitinių kortelių. Tiražą galimą komplektuoti iš kelių tipų kortelių ir taip atspausdinti visam įmonės kolektyvui vizitines korteles.
  • Šilkografinę spaudą renkasi užsakovai siekiantys maksimaliai prestižinių ir prabangių vizitinių kortelių. Būtent šilkografinė spauda leidžia pasiekti puikiai atrodančių ir ilgą tarnavimo laiką garantuojančių vizitinių kortelių rezultatą. Be to, šiuo atveju gamyboje gali būti naudojamas specialių dažų padengimas, kuris leidžia pasiekti pageidaujamos spalvos dekoratyvinio reljefo efektą ant kortelės. Tačiau aukščiausios kokybės užtikrinimas gamyboje gali pareikalauti ir daugiau laiko (paprastai iki kelių dienų). Šilkografiniu būdu galime atspausdinti mažiausiai 100 vienodo tipo vizitinių kortelių.
  • Skaitmeninė spauda pasižymi ypatingu greičiu, taigi leidžia spausdinti vizitines korteles greitai ir efektyviai. Kortelės gali būti vienpusės bei dvipusės, spalvotos arba juodai baltos. Be to, skaitmeniniu spaudos būdu pagamintos vizitinės kortelės gali būti įvairiausių išmatavimų. Šiuo atveju galime pasiūlyti mažiausiai 50 vienodo tipo vizitinių kortelių.

Taigi kiekviena iš šių spaudos technologijų turi savų privalumų ir trūkumų. Vis tik, jums tikrai nebūtina visus juos gerai išmanyti, kad tinkamai pasirinkti vizitinės kortelės spausdinimo technologiją. Mūsų konsultantai mielai patars kuri iš jų būtent jūsų individualiu atveju bus optimalus pasirinkimas.

Popierius

Dažniausiai spausdiname ant balto arba spalvoto, 330 arba 350 g. storio popieriaus. Turime pačių įvairiausių jo pasirinkimų, tad IndigoPrint spaustuvėje tikrai atrasite sau tinkamą. Tiesiog parašykite ar paskambinkite mums.

Matmenys

IndigoPrint spaustuvė gali pasiūlyti įvairių dydžių (matmenų) vizitines korteles. Paprastai spausdiname 90 x 50 ar 85 x 55 mm korteles, bet galime pasiūlyti ir kitus dydžius.

Kampai

Vizitinių kortelių kampus galime užapvalinti, tokios kortelės dažnai patinka mūsų klientams, nes ilgiau tarnauja, nesilanksto, jas patogiau įsidėti bei nešiotis.

Laminavimas

IndigoPrint spaustuvėje galite užsisakyti vizitinių kortelių blizgaus arba matinio laminavimo paslaugą. Laminavimas leis išsaugoti nepriekaištingą kortelių išvaizdą daug ilgesniam laikui.

Vienpusė ar dvipusė kortelė?

Planuojant vizitinių kortelių įsigyjimą šis klausimas dažnai kyla. Atsakymas priklauso nuo jūsų poreikių – jei versle ar veikloje turite reikalų su užsienio partneriais ar klientais, tikrai verta pagalvoti apie dvipusę vizitinę kortelę. Tokiu atveju vienoje kortelės pusėje galės būti jūsų kontaktiniai duomenys lietuvių kalba, o kitoje – anglų ar kita jums aktualia kalba. Šis praktikoje pasiteisinęs sprendimas leidžia sutaupyti ne tik finansiškai, bet ir išvengti kelių vizitinių kortelių variantų nešiojimosi nepatogumų.

Šablonas ar individualus dizainas?

Mūsų specialistai gali pasiūlyti abu variantus. Turime tikrai didelį kortelių šablonų pasirinkimą, bet net jei tarp jų nerasite sau tinkamo – sukursime jums individualaus dizaino kortelę.

Kainos

Vizitinių kortelių gamybos kaina priklauso nuo įvairių, jau aukščiau trumpai aptartų faktorių.
Susisiekite su mumis ir trumpai aptarę poreikius sutarsime dėl optimalios kainos bei gamybos terminų.

IndigoPrint – geriausias pasirinkimas vizitinėms kortelėms.

Susipažinkite su 30 įdomiausių vizitinių kortelių dizainų!