“Indigo Print spaustuvės klientais esame daugiau nei dešimtmetį. Tai spaustuvė, kuri teikia itin aukštos kokybės paslaugas už konkurencingą kainą. Preciziškai laikosi terminų. Kliento norus supranta iš pusės žodžio. Sudėtingose situacijose visada randa geriausius sprendimus. Šioje spaustuvėje, tikrai galioja pasakymas, kad klientas  visada teisus.”

Eurokos

“Nuo pirmos akimirkos, kai paskambinome į “Indigo Print” mums labai labai pasisekė, nes likimas suvedė su nepakartojamu žmogumi – RAMUTE. Iš karto supratome, kad vieninteliai spaudos darbų partneriai gali būti tik Jūsų kompanija, nes tokios atsakomybės, kokybės ir duoto žodžio garanto neturėjome iki šiol. Visus svarbiausius mūsų įmonės spaudos darbus patikime tik tai Indigo Print, nes žinome, kad tai bus aukščiausius kokybės standartus atitinkantis rezultatas. Yra sakoma, kad tikrasis įmonės veidas – darbuotojai. Jūsų įmonės veidas, kuris mus lydi daugybe metų yra RAMUTĖ! Mylime, gerbiame ir dirbsime kol būsime gyvi!”

Gytautas Čilinskas
EMBLIKA įmonės vadovas

“Labai Jums ačiū už greitą darbą, kokybiškai pagamintą produkciją ir supratingumą. Rekomenduosiu visiems Jus.”   🙂

Audronė Kulvičienė
Pardavimų vadybininkė

“Indigo Print spaustuvę pasirinkome didžiausiems metų spaudos projektams – kalendoriams ir produktų katalogams. Maloniai nustebino profesionalumas – jei dizainas kelia galimų pavojų galutinei kokybei pardavimų vadybininkai rekomenduoja alternatyvius sprendimus. Taip pat lanksčiai sutarėme dėl atsiėmimo sąlygų mums patogiu grafiku.“

Gabrielė Vasiliauskaitė
Campaign Specialist

“Dėkoju jums už greitą ir kokybišką darbą. Su jumis esame ramūs, kad viskas bus pagaminta kokybiškai ir laiku.  Visada jus rekomenduosime.”    🙂

Inesa Daujotienė
UAB "AŠ keliauju" įmonės vadovė

“Jau 5 metai kaip bendradarbiaujame “Amber Route” ir “Indigo Print”! Katalogai, vizitinės, lankstinukai…  “Indigo Print” spaudos darbus savo klientams pristato visoje europoje, visada laiku ir produkcija kokybiška. Šis bendradarbiavimas yra ne tik efektyvus, bet ir malonus. Malonu dirbti su šia komanda.”

Olivier Criou
UAB "Amber Route" įmonės vadovas

“Ar jums pažįstama situacija “reikėjo vakar”? Ir dar kokybiškai už protinga kaina.  🙂  Visada randame išeitis iš panašių situacijų. Šioje spaustuvėje – kolektyvas puikus.”

Rūta Muraškaitė
Rinkodaros departamento vadovė